Hallitus 2019

Yhdistyksen sääntömäärisessä syykokouksessa valittiin hallitus toimintavuodelle 2019. Alla löydät heidän yhteystietonsa. Heihin kannattaa ottaa rohkeasti yhteyttä, mikäli sinua painaa joku epäkohta, johon Rauman MTY Friski Tuult ry:n hallitus voisi puuttua tai johon haluaisit heidän ottavan kantaa, myös kiitokset ovat tervetulleita.

Puheenjohtaja Luca Nordfors-Leinon tavoitat numerosta: 040 701 6026.

Aloitteita ja palautteita voit lähettää sähköisesti: https://friskituult-fi.directo.fi/toiminta/sahkoinen-aloitelaatikko/ tai tuomalla paperiversion yhdistyksen aloitelaatikkoon.

Kaikki aloitteet ja palautteet käsittelee Rauman MTY Friski Tuult ry:n hallitus.

 

Yhdistyksen sääntömääräisessä syyskokouksessa valittiin hallitus toimintavuodelle 2019 ja sen muodostavat:

Pj. Luca Nordfors-Leino, luca.nordfors@friskituult.fi puh. 040 7016026

Varapuheenjohtaja Heli Lehtoranta: heli.lehtoranta@friskituult.fi,

Varsinaiset jäsenet:

Jani Korhonen: jani.korhonen@friskituult.fi ,

Ville-Petri Leino: ville-petri.leino@friskituult.fi,

Eila Rantanen: eilakaarina.rantanen@friskituult.fi,

Kristiina Reijasalo: kristiina.reijasalo@friskituult.fi,

Juha Tiihonen: juha.tiihonen@friskituult.fi

Varajäsenet:

Leila Helin: leila.helin@friskituult.fi,

Mari-Anne Laine mari-anne.laine@friskituult.fi,

Sanna Parkkinen-Kaitaniemi: sanna.parkkinen-kaitaniemi@friskituult.fi

Toimintavuonna 2019 tullaan pitämään kerran kuukaudessa hallituksen kyselytunti. (Ajankohdat: ti 15.1.2019, ti 12.2.2019, ti 12.3.2019, ti 9.4.2019 ja 7.5.2019 kello 13.00—14.00) Jokainen hallituksen jäsen on vetovastuussa vuorollaan ja tarjolla kahvia. Tule, kysy, ehdota, kiitä, anna palautetta, vaikuta ja osallistu!

Hallitus 2019